با تعطیلی مغازه‌ها و جرائم صوری راهور نمی‌توان با کرونا مقابله کرد

با تعطیلی مغازه‌ها و جرائم صوری راهور نمی‌توان با کرونا مقابله کرد

گروه خبر:نماینده مردم سلماس با بیان اینکه با تعطیلی مغازه‌ها و پاساژها و اعمال جرائم صوری راهور در جاده‌ها نمی‌توان با کرونا مقابله کرد، گفت: پول و اعتبار و منابع مورد نیاز باید از صندوق توسعه ملی، منابع بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی فرمان امام برای واکسیناسیون سراسری مردم اختصاص یابد.
به گزارش آراز آذربایجان، یعقوب رضازاده در جلسه علنی در تذکر شفاهی به وزیر آموزش و پرورش از وی خواست هرچه سریعتر نسبت به اجرای لایحه رتبه‌بندی معلمین و تعیین تکلیف استخدام نهضتی‌ها و مربیان قبل از سال ۱۳۹۲ و پس از آن اقدام کند.
نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی همچنین در تذکری به وزیر نیرو اظهار کرد: خاموشی‌ها و قطعی برق موجب تعطیلی کارخانجات و افزایش جرائم شده است که نسبت به این موضوع باید ورود کنیم. همچنین وزیر صمت باید درباره افزایش قیمت و کمبود سیمان، آهن و نان و مواد غذایی تدبیری بیاندیشد.
وی خطاب به وزیر بهداشت و درمان گفت: با تعطیلی مغازه‌ها و پاساژها و اعمال جرائم صوری راهور در جاده‌ها نمی‌توان با کرونا مقابله کرد؛ پول و اعتبار باید از صندوق توسعه ملی و سایر منابع بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی فرمان امام برای واکسیناسیون سراسری مردم اختصاص یابد.

نوشته شده توسط admin در چهارشنبه, ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۴:۳۸ ب.ظ

دیدگاه


+ سه = 9