انتخابات آزاد و سالم موجب افزایش عزت ملی می‌شود

گروه خبر: نماینده مردم مهآباد در مجلس، گفت: انتخابات آزاد و سالم و حضور گسترده و پرشور مردم پای صندوق‌های رأی باعث افزایش اقتدار و عزت ملی می‌شود.
به گزارش آرازآذربایجان ، جلال محمودزاده نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در (دوم اسفند)، اظهار داشت: رسانه‌های بیگانه در تلاش هستند تا با استفاده از تبلیغات سو مانع حضور مردم در انتخابات شود اما مردم در این دوره نیز مانند دوره‌های قبل با حضور اکثری خود توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کنند.
وی بیان داشت: حضور گسترده و پورشور مردم پای صندوق‌های رأی باعث افزایش اقتدار و عزت ملی می‌شود.
نماینده مردم مهاباد در مجلس با بیان اینکه مردم با حضور خود پای صندوق‌های رأی و انتخاب کاندیدای مورد نظر خود در پای صندوق‌های رأی در واقع خواسته‌ها و مطالبات خود را به نوعی بیان می‌‌کنند، افزود:انتخابات سالم، آزاد و طبق قانون، سه مولفه مهم انتخابات مطلوب است.
محمودزاده با تاکید بر اینکه مجلس خانه ملت، تجلی‌گاه عزت انقلاب اسلامی و تامین کننده ویژه منافع عمومی است، ادامه داد:پارلمان قوی و کارآمد نقش مهمی در دستیابی کشور به پیشرفت و تعالی دارد چرا که نمایندگان پاک دست که از فساد مالی مبرا هستند می‌توانند وزرای ناکارآمد را استیضاح کرده و مانع رانت‌خواری در کشور شوند.
وی در تشریح ویژگی‌های یک نماینده گفت: فرد پاکدست، شجاع، عدالتخواه، کارآمد و متخصص گزینه مناسبی برای حضور در مجلس شورای اسلامی است.
عضو فراکسیون امید در مجلس در همین راستا اضافه کرد: حسن شهرت ، خدمتگزار بودن و داشتن روحیه جوانگرایی از دیگر ویژگی‌های مهم یک نماینده خدوم به شمار می‌رود.
محمودزاده با بیان اینکه رأی دهندگان تحت تاثیر تبلیغات برخی از کاندیداها که باعث فریب آنها می‌شود، قرار نگیرند، ادامه داد: مردم با دقت و بررسی در سخنان و شعار‌های انتخاباتی کاندیداها در می‌یابند که کدام کاندیدا مردمی بوده و کدامیک تنها در حال اجرا کردن یک نمایش برای اخذ رأی است.
وی با تاکید بر اینکه مردم حق تعیین سرنوشت خود و اداره کشور را دارند، اظهار داشت: اداره کشور با اتکا به آرای عمومی است که انتخاب نمایندگان مجلس در این میان از اهمیت بالایی برخوردار است.

نوشته شده توسط admin در سه شنبه, ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۵ ق.ظ

دیدگاه


× 9 = شصت سه