افزایش صادرات محصولات کشاورزی استان در سایه تعامل مسئولان

افزایش صادرات محصولات کشاورزی استان در سایه تعامل مسئولان

آرازآذربایجان-شهردار ارومیه گفت: صادرات محصولات کشاورزی در سایه تلاش و حمایت های مسئولان استان و به ویژه نمایندگان در مجلس شورای اسلامی و استاندار آذربایجان غربی و مشارکت خود کشاورزان توسعه یافت.
به گزارش آرازآذربایجان- محمد حضرت پور با حضور در برنامه زنده رادیویی شهریمیز با بیان اینکه مقوله گردشگری باعث درآمدزایی و پیشرفت شهر می شود، بیان کرد: ایجاد زیر ساخت های لازم و به ویژه مشارکت مردم و بخش خصوصی از عوامل ضروری برای جذب گردشگراست وهمچنین توسعه صنعت کردشگری در گرو ایجاد فضای ذهنی آرام است .
وی با تاکید بر اینکه در توسعه صنعت گردشگری نقش سرمایه گذاران بخش خصوصی اهمیت دارد، بیان کرد: برای توسعه صنعت گردشگری و ورود سرمایه گذاران بخش خصوصی توسعه زیر ساخت و نقش مشارکت مردمی از اهمیت بسزایی برخوردار است .
شهردار ارومیه با اشاره به انتخاب ارومیه به عنوان شهر بین‌الملل و پایتخت گردشگری ایران در سال ۲۰۲۰، اظهار کرد: با تکمیل زیر ساخت ها در بخش های گردشگری و کشاورزی و مشارکت مردم و بخش خصوصی به استقبال این رویداد مهم خواهیم رفت .
وی با بیان اینکه انتخاب ارومیه به عنوان پایتخت گردشگری یک ظرفیت مهم برای اقتصاد آذربایجان غربی است، گفت: نقش رسانه ملی از جمله رادیو در پر رنگ کردن این رویدار و تبلیغات آن از اهمیت زیادی برخوردار است .
شهردار ارومیه با بیان اینکه توسعه استان در سایه توسعه صادرات محصولات کشاورزی است، بیان کرد: در این راستا با توجه به اینکه شهرداری ارومیه بزرگترین متولی فروش محصولات کشاورزی است پیگیر صادارات محصولات کشاورزی در بازارهای جهانی شد و بر این اساس سال گذشته ۳۰۰ هزار تن صادارات سیب داشتیم این در حالی است که در سال ۹۵ میزان صادرات سیب ۳۵ هزار تن بود.
وی بیان کرد: برای توسعه صادرات محصولات و به ویژه محصولات انگور و میوه های هسته دار خرید ۲۰ دستگاه کانتینر یخچالدارتا پایان امسال در دستور کار قرار گرفت.
شهردار ارومیه گفت: صادرات محصولات کشاورزی در سایه تلاش و حمایت های مسئولان استان و به ویژه نمایندگان در مجلس شورای اسلامی و استاندار آذربایجان غربی و مشارکت خود کشاورزان توسعه یافت .
وی با اشاره به ساخت بیمارستان ۶۰۰ تختخوابی با تلاش های استاندار و نماینده مردم شهرستان ارومیه در مجلس شورای اسلامی ، بیان کرد: ساخت بیمارستان در راستای توسعه صنعت گردشگری باعث توسعه گردشگری سلامت خواهد شد .

نوشته شده توسط admin در دوشنبه, ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۷ ق.ظ

دیدگاه


− 1 = یک